Lucia Ondrejkovič Obenau

Lucie má 20ti letou praxi v práci se skupinami nejrůznějšího zaměření, několik let působila jako šéf trenérského týmu a garant interního vzdělávání v Project Outdoor Slovakia. Zaměřuje se na rozvoj jednotlivců i týmů, pracuje jako koučka, trenérka, facilitátorka a HR konzultantka.
Lucie je magistra umění – studovala loutkoherectví na Vysokej škole múzických umení v Bratislavě. Má za sebou řadu výcviků – od facilitačních, koučovacích, přes systemické konstelace po arteterapii a storytelling. Strávila několik let prací i cestováním v zahraničí, což zúročuje při workshopech v multikulturních firmách. Kromě vedení manažerských programů je její perličkou kufr s několika loutkovými představeními, který otevírá kde je třeba – v komunitních centrech či na festivalu evropského divadla ve Washingtonu.

Lucia má 20 ročnú prax v práci so skupinami rôzneho zamerania, 7 rokov pôsobila ako šéf tímu trénerov a garant interného vzdelávania v Project Outdoor Slovakia, momentálne sa venuje tréningom, designu vzdelávacích programov a metodike vzdelávania. Zameriava sa na na rozvoj jednotlivcov i tímov, pracuje ako koučka, trénerka, facilitátorka a HR konzultantka.
Lucia je magistra umení, absolventka Vysokej Školy Múzických Umení odbor bábkoherectvo a medzinárodných štúdií International People’s College, Helsingor v Dánsku, je certifikovaná inštruktorka zážitkových aktivít v prírode.
S ukončenými výcvikmi : Facilitácie kontaktu a podporujúcej interakcie, (PCA Inštitút Ister Bratislava), Rodinných a systemických konštelácií Zlaty Šrámovej a Ivana Verny, (Laros CR), Koučingu ( Bussiness Coaching College BA) rozvíjajúca sa v Arteterapii, Rytmike a Muzikoterapii, a v rozprávaní ( nielen) manažerských príbehov.
Päť rokov strávila v zahraničí cestujúc a pracujúc. Má niekoľko bábkových predstavení ktoré vie zbaliť do kufra a vybaliť ich kde je treba ( napr. na festivale európskeho divadla pre deti vo Washingtone, v materských ,komunitných centrách, či na lúke pri stromokruhu Európy). Energiu dobíja v prírode, s batohom na chrbte, pri jóge alebo meditácii.